Call us : www.advertplus.co.uk

Wpisy Premium

ogloszenia-wpisy-premium-anglia-advert-plus

WPISY PREMIUM Advertplus.co.uk 

Wpisy Premium są prezentowane na stronie głównej i na każdej podstronie. Są to wyróżnione na tle innych, oferty i ogłoszenia w postaci  zdjęcia i krótkiego opisu. Zwracają one swoją uwagę tym, że znajdują się w ruchomym slajderze. To idealne miejsce, ponieważ jest to górna część strony głównej serwisu. Dodatkowo ten sam slajder znajduje się pod każdym ogłoszeniem w części gdzie jest ono prezentowane.

Są dodatkową opcją dla tych, którzy chcą samodzielnie decydować o tym, kiedy jest najlepszy okres, aby zainteresować innych swoją ofertą. Szybki dostęp do logowania się poprzez media społecznościowe zapewni Ci łatwe zarządzanie swoim ogłoszeniem. Dzięki opcji Premium nie zginiesz pośród setek innych ofert głoszeniowych, a wręcz będziesz rzucał się w oczy! Do wyboru są 3 pakiety Premium.

 

Wpisy Premium są dodatkową opcją dla tych, którzy chcą samodzielnie decydować o tym, kiedy jest najlepszy okres, aby zainteresować innych swoją ofertą. Szybki dostęp do logowania się poprzez media społecznościowe zapewni łatwe zarządzanie swoim ogłoszeniem. Do wyboru są 3 pakiety Premium.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO:

  Darmowe ogłoszenia i wpis do katalogu firm

  Wpisy Premium Advertplus.pl

  Promocję banerową w serwisie Advertplus.pl

Polecamy również:

Artykuły sponsorowane w serwisie Openmagazyn.pl

Banery reklamowe w serwisie Openmagazyn.pl

Stworzenie własnej firmowej mini strony w serwisie Openmagazyn.pl

 

 

PAKIETY PREMIUM

Pakiet 1 ogłoszenia Premium / cena: £5  / czas wyświetlania 30 dni

Pakiet 3 ogłoszeń Premium/ cena: £10  / czas wyświetlania 30 dni

Pakiet 8 ogłoszeń Premium/ cena: £15  / czas wyświetlania 30 dni

 

Wstawianie ogłoszeń w pakietach Premium to prosta i szybka czynność wykonywana samodzielnie. Po  zarejestrowaniu/zalogowaniu się do serwisu Advertplus.co.uk należy wykupić pakiet, który Cię interesuje a następnie zamieścić swoje ogłoszenia wraz ze zdjęciem. Szczegółową instrukcję zamieszczania ogłoszeń Premium znajdziesz na naszej stronie www.advertplus.pl/wpisy-premium

 

Wstawianie ogłoszeń w pakietach Premium to prosta i szybka czynność wykonywana samodzielnie. Po  zarejestrowaniu/zalogowaniu się do serwisu Advertplus.co.uk można dobrowolnie edytować swój profil i dane, które będą potrzebne potencjalnemu klientowi chcącemu skontaktować się z Tobą. Po założeniu konta w naszym serwisie wystarczy przejść do zakładki Premium znajdującej się w głównym menu strony i wybrać opcję „Pakiety Premium”.

 

Po dokonaniu wyboru najlepszej dla siebie opcji promowania ilości wpisów, kliknij „Purchase now” , opłać swój pakiet używając bezpiecznego systemu PayPal. Płatności możesz dokonać poprzez płatność kartą kredytową/debetową lub logując się do swojego konta PayPal.

 

Po odnotowaniu płatności przez system transakcyjny, wybrane przez Ciebie pakiety Premium automatycznie  zostaną dodane do Twojego konta użytkownika.

 

Możesz  to sprawdzić w bardzo łatwy i szybki sposób  zakładce „My account”.

 

Aby dodać nowe ogłoszenie kliknij w prawym, górnym rogu ekranu Twojej przeglądarki „Make new ad” .

Wyświetlony zostanie ekran,  w którym wpiszesz dane ogłoszenia  takie jak tytuł, cenę oraz lokalizację i wybierzesz kategorię w której chcesz umieścić swój produkt  lub usługę.

 

Dzięki naszemu edytorowi tekstu w łatwy i szybki sposób  pogrubisz czcionkę oraz nadasz  swojemu wpisowi unikalny charakter. Możesz również dodać zdjęcie oraz wprowadzić wideo promujące z Twojego kanału youtube lub vimeo.

 

Po wprowadzeniu danych ogłoszenia wybierz Opcję  darmowego wpisu „REGULAR” lub opcję „Premium ADS”

 

Teraz kliknij opublikuj/Publish i ciesz się swoim ogłoszeniem!

 

Polub nas na Facebook’u

KATEGORIE

OSTATNIO DODANE

REKLAMA


© 2015 Advert+. All Rights Reserved. Cooperation with Openmagazyn.pl & Southampton.pl