Call us : www.advertplus.co.uk

Ubezpieczenie samochodu w UK – tanio, fachowo i po polsku! 1. KATALOG FIRM

Added
Sty 27, 2017
Location
Views
657
Rating
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
DESCRIPTION

CAR INSURANCE – UBEZPIECZENIE SAMOCHODU W UK

Aby poruszać się pod drogach Wielkiej Brytanii samochodem, motocyklem, traktorem czy ciężarówką, prócz odpowiednich uprawnień, należy posiadać również aktualne ubezpieczenie komunikacyjne, zwane motor/car/vehicle insurance. Do tego celu wystarczy Third Party Insurance, które jest odpowiednikiem polskiego ubezpieczenia OC. Posiadając ubezpieczenie Third Party jesteśmy chronieni w sytuacji, gdy spowodowaliśmy wypadek i wyrządziliśmy komuś szkodę na zdrowiu lub mieniu. Za brak ubezpieczenia komunikacyjnego, Driver and Vehicle Licensing Agency (DVLA) może nałożyć na nas grzywnę w wysokości 1000 funtów, a nawet i więcej!

Zadzwoń pod nr 00789 2428 948, aby uzyskać więcej informacji.

Ubezpieczenie samochodu w UK
Ubezpieczenie samochodu w UK
Ubezpieczenie vana w UK
Ubezpieczenie vana w UK
Ubezpieczenie motocykla w UK
Ubezpieczenie motocykla w UK

Ubezpieczenie samochodu w UK, wbrew pozorom, nie jest wcale prostym zadaniem. Wybór polis oraz ubezpieczycieli jest ogromny, przez co trzeba włożyć sporo wysiłku, aby znaleźć tą właściwą w przystępnej cenie.

Jeżeli z jakichś powodów jednak nie zamierzamy poruszać się naszym pojazdem przez dłuższy okres, możemy wysłać do DVLA, tzw. Statutory Off Road Notification (SORN), czyli deklarację w której zobowiązujemy się nie korzystać z naszego pojazdu na drogach publicznych w UK. Deklaracja ta zwalnia nas z konieczności płacenia ubezpieczenia i podatku drogowego w UK. Jeżeli nasz pojazd będzie miał SORN, a my mimo to będziemy nim poruszali się po drogach UK, to możemy liczyć się z grzywną do 2500 funtów!

Statutory Off Road Notification musimy także wysłać jeżeli zapomnieliśmy odnowić naszą polisę ubezpieczeniową na samochód (pojazd), nawet gdy brak ubezpieczenia jest krótkotrwały.

Ubezpieczenie samochodu w UK (Anglia, Szkocja, Walia) można podzielić na:

  • wspomniane już Third Party Insurance – ubezpieczenie to pokryje koszty, gdy wyrządzimy komuś krzywdę lub szkodę. Ubezpieczenie Third Party jest odpowiednikiem polskiego ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej (OC). Należy jednak pamiętać, iż ubezpieczenie to jest coraz rzadziej oferowane bez dodatkowego pakietu i jeśli szkoda będzie z naszej winy, to nie otrzymamy środków na naprawę naszego pojazdu.
  • Fire And Theft Insurance – ubezpieczenie to, jak sama nazwa wskazuje, chroni nasz pojazd od kradzieży i od pożaru. Agenci ubezpieczeniowi w UK rekomendują je szczególnie dla pojazdów o niskiej wartości.
  • Comprehensive Insurance – ubezpieczenie to chroni finansowo nas i nasz pojazd przed uszkodzeniami różnego typu, włączając w to pożar i kradzież. Ubezpieczenie Comprehensive może pokryć swoją ochroną przedmioty skradzione z naszego pojazdu oraz powypadkowe wydatki medyczne – wszystko zależy od ubezpieczyciela i umowy jaką z nim zawrzemy. Comprehensive Insurance jest odpowiednikiem polskiego Autocasco (AC), zawiera w sobie także OC i NNW, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, jest ubezpieczeniem kompleksowym.

Ponadto do każdego ubezpieczenia istnieje wiele dodatkowych opcji, a składka samego ubezpieczenia zależy od wielu czynników. Bardzo chętnie pomożemy Państwu dobrać najkorzystniejsze i najtańsze rozwiązanie dla Państwa pojazdu, spośród licznych ubezpieczycieli, wariantów i ofert. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Car Insurance

Ubezpieczenie samochodu w UK

Profit Tree – Pewność, Jakość, Doświadczenie!

Ubezpieczenie samochodu w UK

PROFIT TREE – BIURO w SOUTHAMPTON. Działamy na terenie całej Wielkiej Brytanii i Szkocji.

Profit Tree Ltd
Suite 44, First Floor, Royal Mail House,
Terminus Terrace,
Southampton, SO14 3FD

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację:
Łukasz Hylla 07892428948
Sylwia Nowak-Hylla 07892428949

profittree-logo

Profit Tree Limited | Profit Tree Ltd FRN 575562 is Registered Introducer of directly authorised and regulated firm Profit Tree Finance Ltd FRN 553266 / 1st Floor, 96-98 King Street, Hammersmith, London, W6 0QW / Company No. 07309754, www.profittree.co.uk, Tel. 02071833604, office@profittree.co.uk

LEAVE MESSAGE TO AUTHOR

Human Test: Find the X     Value 5 + 3 = X

Polub nas na Facebook’u

KATEGORIE

REKLAMA


© 2015 Advert+. All Rights Reserved. Cooperation with Openmagazyn.pl & Southampton.pl