Call us : www.advertplus.co.uk

Ogłoszenia Premium

Dlaczego warto wyróżnić swoje ogłoszenia?

Wyróżnij

Twoje ogłoszenie będzie lepiej widoczne na liście ofert oraz na stronie ogłoszenia

Skuteczność

Wyróżnione ogłoszenia otrzymują nawet 10 razy więcej odpowiedzi niż pozostałe ogłoszenia

Odświeżanie

Wyróżnione ogłoszenie jest automatycznie odświeżane (przy pakiecie na 30 dni)

 

 

Ogłoszenie lepiej widoczne.

Na ADVERTplus pojawia się codziennie wiele nowych ogłoszeń. W takim tłumie Twoje ogłoszenie może nie dotrzeć do zainteresowanych. Jest na to sposób – wyróżnienie ogłoszenia. Dzięki niemu Twoje ogłoszenie będzie widoczne na górze listy w specjalnej sekcji wyróżnionych ogłoszeń a także otrzyma dodatkowe tło, które odróżni je od zwykłych (nie wyróżnionych) ogłoszeń na liście.

 

 

Otrzymuj więcej odpowiedzi.

Twoje ogłoszenie jest już kilka dni w serwisie ale nie dostałeś jeszcze odpowiedzi? Skorzystaj z wyróżnienia i otrzymuj nawet 10 razy więcej odpowiedzi niż na pozostałe ogłoszenia! Wyróżnienie spowoduje, że Twoje ogłoszenie będzie zawsze na górze listy ogłoszeń. To powoduje, że użytkownicy odwiedzają je znacznie częściej a Ty otrzymujesz więcej odpowiedzi. I o to chodzi!

 

To nie kosztuje dużo!

Sprawdź cenę wyróżnienia w naszych pakietach.

Co daje wyróżnianie?

Wyróżnianie to szybki i prosty sposób, aby zwiększyć widoczność ogłoszenia i tym samym zyskać większą ilość zainteresowanych ofertą.

 

 SPRAWDŹ DOSTĘPNE PLANY OGŁOSZEŃ PREMIUM

 

To za mało…?

Mamy dla Ciebie jeszcze coś specjalnego – jeśli promować swoją ofertę lub usługi wśród szerszej liczby czytelników skontaktuj się z nami i uzyskaj informację na temat reklamy w serwisie REKLAMA W OPENMAGAZYN.PL. Wystarczy, że podasz swój numer telefonu w treści maila REKLAMA W OPEN lub napiszesz do nas używając formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie z SUPER ofertą!

 

© 2015 Advert+. All Rights Reserved. Cooperation with Openmagazyn.pl & Southampton.pl